Kategorie sklepu


Artykuły

Wybierz dział

Dane kontaktowe
przyprawowo.pl
tel.: (62) 7612925
tel. kom.: 515255523
więcej »
Zaloguj się

nie pamiętam hasła!
zarejestruj się

  • Przyprawowo.pl płatności dotpay
  • przyprawowo.pl sprzedaje na allegro przyprawy
  • przyprawowo.pl - sklepy24.pl opinie
  • Paczkomaty.pl

Polityka zwrotów i wysyłka zamówień

Wysyłka:

Standardowo przesyłki są realizowane za pośrednictwem Poczty Polskiej.
Dostawy są realizowane na terenie całej Polski.
Zamówione towary dostarczmy w maksymalnym terminie 7 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na Naszym koncie bankowym lub otrzymania faksem bądź pocztą elektroniczną potwierdzenia dokonania wpłaty w przypadku płatności przelewem na rachunek firmowy. Jednak zazwyczaj są wysyłane następnego dnia roboczego od momentu zaksięgowania wpłaty lub otrzymania faksem bądź pocztą elektroniczną potwierdzenia dokonania wpłaty w przypadku płatności przelewem na rachunek firmowy.
W przypadku wątpliwości odnośnie wprowadzonych danych teleadresowych podczas wypełniania formularza zamówieniowego będą one weryfikowane za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie.

Klient jest zobowiązany do sprawdzenia odebranych towarów w dniu dostawy przesyłki i zgłoszeniu nieprawidłowości najpóźniej na drugi dzień od odebrania przesyłki.

Na życzenie klient otrzyma fakturę VAT wraz z zamówionym towarem. Chęć otrzymania faktury VAT należy zgłosić w trakcie zamawiania towarów polu dotyczącym komentarzy dokonując wpisu "FAKTURA" oraz danych firmy dla której należy wystawić fakturę.

Koszt przesyłki jest uzależniony od wagi oraz gabarytu danego towaru.

W granicach administracyjnych miasta Kalisz na prośbę klienta jesteśmy w stanie dostarczyć przesyłkę w przeciągu kilku godzin, koszt jest stały - 5 zł.

Prosimy o podanie numeru zamówienia w tytule płatności.

Zwroty:

Klientom przysługuje prawo do zwrotu części lub całości zamówionego towaru w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki bez podania przyczyny, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Zwracany w tym trybie towar zastanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy gdy będzie odesłany w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu z kompletną jego zawartością a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone oraz nie będą nosiły jakichkolwiek śladów użytkowania
Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera takie jak kolor, proporcje itp. nie mogą być podstawą do uznania reklamacji zakupionego towaru.

Zwrot wartości towaru nastąpi przelewem na konto kupującego lub przekazem pocztowym na adres kupującego. Zwrot nastąpi po otrzymaniu i ocenieniu towaru pod kątem jego stanu.
Pod pojęciem zwrot wartości towaru rozumie się zwrot kwoty brutto towaru wraz z kosztami przesyłki.

Kupujący zobowiązuje się do zabezpieczenia zwracanego towaru przed ewentualnymi uszkodzeniami w czasie transportu.

W razie chęci skorzystania z możliwości zwrotu towaru prosimy przed wysyłką uzgodnić to z Nami kontaktując się telefonicznie 515255523, za pośrednictwem poczty elektronicznej sklep@przyprawowo.pl lub komunikatora gg 681313.

Przesyłkę prosimy zaadresować jak niżej:

Krzysztof Szwajkowski
Borków Stary 11
62-817 Żelazków

Tak zaadresowana przesyłka przyspieszy procedurę zwrotu wartości towaru.